Vacature Voorzitter

Aan het einde van dit basketbalseizoen 20/21 stopt Adri, na 8 jaar, echt als voorzitter. Onze club kan niet zonder voorzitter en om een soepele overdracht te creëren is BC Kimbria nu al op zoek naar een voorzitter die zich betrokken voelt bij onze vereniging en die samen met de andere bestuursleden, vrijwilligers en actieve leden verder vorm wil geven aan de ambities en de toekomst van onze basketbalvereniging.

De voorzitter is een echte spilfunctie en vertegenwoordigt de vereniging intern en extern. Je hoeft dit natuurlijk niet alleen te doen, er staat een ijzersterk team naast je.

Dus wil je graag het gezicht zijn van BC Kimbria en wil je graag meedenken en meebeslissen over allerlei zaken die de vereniging aangaan, dan is deze functie wellicht iets voor jou! Ook duofunctie is bespreekbaar.

Meer informatie over de inhoud van het voorzitterschap kun je verkrijgen bij het bestuur.